• Jaguar F-PACE

  Makina Jaguar sportive më praktike.

 • JAGUAR E-PACE

  Makina SUV e parë kompakte nga Jaguar është një kombinim unik i pamjes, shkathtësisë dhe ngarjes dinamike.

 • JAGUAR I-PACE

  Prezantimi i SUV të parë tërësisht elektrik të performancës nga Jaguar

 • Jaguar F-TYPE

  Ringjallëse ndjesish, makinë sportive Jaguar e pastër.

 • Jaguar XE

  Vetura më e përparuar, efikase dhe e rafinuar që Jaguar ka prodhuar ndonjëherë.

 • Jaguar XF

  Veturë biznesi luksoz me dizajn të veçantë, dinamike dhe me teknologjinë e fundit.

 • Jaguar XJ

  Veturë luksoze, e bollshme dhe e bukur por dhe fuqishmërisht e shkathët.

 • SVO

  SVO ofron performancën e fundit në Jaguar, luksin dhe teknologjinë.

Luaj

Jaguar Gear - Aksesorë

Detaje që e bëjnë F-TYPE tuajin.

Jaguar Gear - Aksesorët Jaguar ju lejojnë të personalizoni F‑TYPE tuaj sipas shijes, stilit tuaj të jetesës dhe interesave tuaja. Shikojini, pastaj ndërtoni F-TYPE tuaj të ëndrrave ose shfletoni katalogun tonë të aksesorëve në internet për të parë gamën e plotë.

Ndërto F-TYPE tënd Katalogu i aksesorëve

AKSESORË FIBRASH KARBONI ME THURJE ARGJENDI

Jepini edhe më shumë intensitet karakterit dinamik të F-TYPE me këto pajisje të lehta dhe të frymëzuara nga performanca. Gama e aksesorëve prej fibrash karboni me thurje argjendi përfshin grykat anësorë të ajrit, grilat e kofanos, kapakëve të pasqyrave dhe shufrat në rast përmbysjeje.

Ndërto F-TYPE tënd

AKSESORËT E BRENDSHËM

Theksoni tapicerinë e F-TYPE tuaj me aksesorë të cilësisë së lartë që sigurojnë prekjen përfundimtare të mirë-pajisjes dhe mund të shprehin personalitetin tuaj. Zgjidhni nga një gamë që përfshin shkëlqimin mikpritës të pragjeve të ndriçuar, pedaleve të hijshme prej alumini për ndryshime të shpejta të marsheve, si dhe luksin e komoditetin e tapeteve cilësore, që mund të plotësohen me një shtresë të trashë tapeti cilësor.

Ndërto F-TYPE tënd

AKSESORËT E JASHTËM

F-TYPE është një makinë e vërtetë sportive me performancë. Por është e lehtë të bësh F-TYPE një makinë praktike sportive me këtë sërë aksesorësh cilësore të dizajnuara për të rritur kapacitetin, rehatinë dhe shkathtësinë. Prodhuar për një përshtatje të përsosur me F-TYPE për të dhënë finesë maksimale, gama përfshin një deflektor të erës* për të reduktuar thatësirën dhe turbulencën brenda kabinës së F-TYPE Convertible. Bartësi praktik i skive i montuar në pjesën e pasme është një sistem i sigurt i markës Jaguar për transportimin e pajisjeve sportive të dimrit. Shufra në rast përmbysjeje në ngjyrë të zezë me shkëlqim gjithashtu janë në dispozicion për një prekje shtesë stili hijeshues.

*Standard në F-TYPE R dhe F-TYPE SVR Convertible

Ndërto F-TYPE tënd

Ju mund të zgjidhni modelin tuaj F-TYPE dhe të shtoni opsione e aksesorë kur ndërtoni F-TYPE tuaj. Dhe në qoftë se dëshironi të shikoni përtej zgjedhjeve tona të paraqitura dhe të personalizoni F-TYPE më tej, pse të mos shfletoni katalogun e plotë në internet?
Ndërto F-TYPE tënd Katalogu i Aksesorëve