• Jaguar F-PACE

  Makina Jaguar sportive më praktike.

 • JAGUAR E-PACE

  Makina SUV e parë kompakte nga Jaguar është një kombinim unik i pamjes, shkathtësisë dhe ngarjes dinamike.

 • JAGUAR I-PACE

  Prezantimi i SUV të parë tërësisht elektrik të performancës nga Jaguar

 • Jaguar F-TYPE

  Ringjallëse ndjesish, makinë sportive Jaguar e pastër.

 • Jaguar XE

  Vetura më e përparuar, efikase dhe e rafinuar që Jaguar ka prodhuar ndonjëherë.

 • Jaguar XF

  Veturë biznesi luksoz me dizajn të veçantë, dinamike dhe me teknologjinë e fundit.

 • Jaguar XJ

  Veturë luksoze, e bollshme dhe e bukur por dhe fuqishmërisht e shkathët.

 • SVO

  SVO ofron performancën e fundit në Jaguar, luksin dhe teknologjinë.

XE PORTFOLIO

Materialet më të mira, zejtaria tepër e përpiktë dhe fjala e fundit e teknologjisë. Mirë se vini në kulmin e luksit XE.

EMETIME TË KOMBINUARA TË GAZIT CO2 NË g/km

Të ulëta deri 126 në versionin Manual
Të ulëta deri 135 në versionin Automatik

EKONOMI E KOMBINUAR E KARBURANTIT l/100km

Deri në 4.8 në versionin Manual
Deri në 5.1 në versionin Automatik

XE Portfolio mishëron sofistikimin e veturës sportive. Materialet me cilësi shumë të lartë janë punuar me vëmendje të saktë në detaje për të krijuar tapiceri me stil dhe rehati supreme. Dhe me një gamë motorësh të rafinuar për të zgjedhur, XE Portfolio siguron një përvojë luksoze për të gjitha shqisat tuaja.

Ndërto vetë

TAPICERIA

Me një zgjedhje mes tre temash me ngjyra dhe njëmbëdhjetë rimesosh, ju mund të krijoni tapicerinë e përsosur të XE-së tuaj.

NDENJËSE LËKURE WINDSOR

NDENJËSE LËKURE WINDSOR

Duke ofruar cilësinë më të mirë - për ndenjëset e XE Portfolio është përdorur lëkurë Windsor, e butë, me grimcim të imët.

KROSKOT I MBËSHTJELLË*

KROSKOT I MBËSHTJELLË*

Një kroskot i mbështjellë me qepje tonale sjell edhe më shumë luks, zejtari dhe individualitet të hollë në tapicerinë e XE Portfolio tuaj.

SHPIMI KURRIZ PESHKU

SHPIMI KURRIZ PESHKU

Modeli unik i shpimit në formë kurriz peshku në ndenjëse dhe mbështetëset e përparme të kokës me dizajn Jaguar Leaper përmirësojnë pamjen dhe ndjenjën unike të Portfolio XE.

SPECIFIKIME TË XE PORTFOLIO

Eksploro specifikimet e Jaguar XE Portfolio.

SHIKO SPECIFIKIMET

PERSONALIZO XE PORTFOLIO

Me gamën tonë të opsioneve dhe aksesorëve, ju mund ta bëni XE Portfolio me të vërtetë tuajën.

eksploroni aksesorët