• Jaguar F-PACE

  Makina Jaguar sportive më praktike.

 • JAGUAR E-PACE

  Makina SUV e parë kompakte nga Jaguar është një kombinim unik i pamjes, shkathtësisë dhe ngarjes dinamike.

 • JAGUAR I-PACE

  Prezantimi i SUV të parë tërësisht elektrik të performancës nga Jaguar

 • Jaguar F-TYPE

  Ringjallëse ndjesish, makinë sportive Jaguar e pastër.

 • Jaguar XE

  Vetura më e përparuar, efikase dhe e rafinuar që Jaguar ka prodhuar ndonjëherë.

 • Jaguar XF

  Veturë biznesi luksoz me dizajn të veçantë, dinamike dhe me teknologjinë e fundit.

 • Jaguar XJ

  Veturë luksoze, e bollshme dhe e bukur por dhe fuqishmërisht e shkathët.

 • SVO

  SVO ofron performancën e fundit në Jaguar, luksin dhe teknologjinë.

AKSESORË NGA JAGUAR GEAR PËR SPORTBRAKE

Zgjidhni nga gama jonë e gjerë të aksesorëve dhe bëjeni XF Sportbrake tuajën, deri në detajet më të vogla.

Tagline

Lorem ipsum dolor si.

luaj

Dëshironi të bëni një ndryshim personal në XF Sportbrake tuaj? Diçka praktike? Apo ndoshta një stil kroskoti? Ne kemi grupuar aksesorët tanë më të njohura në katër paketa: Rimorkio, Stili i Jetës, Stilim dhe Biznes. Shikojini, pastaj ndërtoni XF Sportbrake ose shfletoni katalogun tonë të aksesorëve në internet për të parë gamën e plotë.

Ndërto vetë GJEJ PAJISJE

PAKETA E RIMORKIOS

Çfarëdo aventure që ju jeni pas, Paketa e Rimorkios së XF Sportbrake e bën rimorkimin e thjeshtë dhe të lehtë.

PAKETA E RIMORKIOS:

Qoftë karvan, varkë, rimorkio ose madje edhe një kabinë kuajsh, krahu i rimorkimit me nxjerrje elektrike të instaluar dhe krahu i rimorkimit me shkëputje ofrojnë një aftësi rimorkimi deri në 2,000 kg. Transportuesi i biçikletës me montim në tavan ofron një zgjidhje të volitshme për transportimin e biçikletës aksesorë për ngarkim të shpejtë dhe mekanizëm për shkëputje të shpejtë.

NDËRTO VETË

PAKETA E STILIT TË JETËS

Cilido qoftë sporti apo argëtimi juaj aktual, këto pajisje mund t'ju ndihmojnë të kënaqeni plotësisht duke mbrojtur XF-në tuaj si brenda dhe jashtë.

PAKETA E STILIT TË JETËS:

Kutia sportive lejon të mbani gjithçka që nga pajisjet sportive deri te bagazhet. Përsa i përket tapicerisë, astari prej gome dhe tapeti prej gome janë të lehtë për tu pastruar dhe ofrojnë mbrojtje nga konsumi dhe ciflosjet.

NDËRTO VETË

PAKETA STILIM

Sikur XF Sportbrake të mos ishte mjaft elegant tashmë, paketa e Stilimit përmirëson lehtë pamjet dalluese të makinës.

PAKETA STILIM:

Tërhiqni vëmendje kupa pasqyrash të kromuara, leva të ndërrimit të marsheve dhe tapetit luksoz me markim Jaguar në ngjyrë të zezë.

NDËRTO VETË

PAKETA BIZNES

Të punosh nga makina juaj nuk ka qenë kurrë më e lehtë, në sajë të paketës Biznes të XF Sportbrake.

PAKETA BIZNES:

Kliko dhe Shko është një sistem kompakt i ruajtjes që përshtatet në pjesën e pasme të mbështetëses së përparme të kokës. Përfshin një varëse rrobash Jaguar të montuar në mbështetësen e kokës për të mbajtur rrobat pa rrudhosje. Për argëtim në pjesën e pasme, një mbajtës tabletash i lëvizshëm mund të vendoset lehtësisht në shumë kënde të ndryshme. Kliko dhe Var është një çengel universal që krijon hapësirë ​​shtesë ruajtëse për të varur sende të tilla si çanta.

GJEJ PAJISJE

PAKETA E KAFSHËVE SHTËPIAKE

Mbani kafshën tuaj shtëpiake të lumtur dhe të sigurt me paketat tona për kafshë shtëpiake. Një ndarës me lartësi të plotë e ndan hapësirën e pasagjerëve me tuajën, ndërsa zgjedhja midis një shtrese të papërshkueshme nga uji ose tapeti prej gome të qëndrueshme mbron hapësirën e ngarkesës së automjetit tuaj.

Mund të zgjidhni modelin XF dhe të shtoni opsione e aksesorë sipas dëshirës, ​​kur të ndërtoni XF-në tuaj.

Ndërto vetë GJEJ PAJISJE