JAGUAR E‑PACE

JAGUAR E‑PACE

E‑PACE është automjeti sportiv i parë kompakt i Jaguar. Është një kombinim unik i pamjes, shkathtësisë dhe drejtimit dinamik. Gjithashtu disponohet si Plug-in Hybrid.
REZERVO NJË PROVË DREJTIMI EKSPLORO KËTË MODEL KERKESE PER OFERTE
Disponueshme: 3
Jaguar E-Pace
R-Dynamic S AWD 1996cc 2022
2022 new Jaguar E-Pace Fuji White AWD R-Dynamic S
KILOMETRAZHI
km
MOTORI
Mild hybrid (MHEV)
FUQIA
163 bhp
ÇMIMI
63,500 €
INFORMACIONE TË MËTEJSHME
Jaguar E-Pace
SE D165 AWD 1996cc 2022
2022 new Jaguar E-Pace Santorini Black AWD SE D165
KILOMETRAZHI
km
MOTORI
Mild hybrid (MHEV)
FUQIA
163 bhp
ÇMIMI
65,000 €
INFORMACIONE TË MËTEJSHME
Jaguar E-Pace
SE D165 AWD 1996cc 2022
2022 new Jaguar E-Pace Firenze Red AWD SE D165
KILOMETRAZHI
km
MOTORI
Mild hybrid (MHEV)
FUQIA
163 bhp
ÇMIMI
65,000 €
INFORMACIONE TË MËTEJSHME

DIZAJNI I JASHTËM

Përzierja perfekte e dizajnit me frymëzim sportiv dhe prakticitetit të automjeve sportive. Me detaje të theksuara të dizajnit, nga helikat e ventilimit anësore te grila.

Kliko për të ndërvepruar

DIZAJNI I BRENDSHËM

Brenda mjedisit të fokusuar në dizajn të E‑PACE, gjithçka ka një qëllim, stil dhe ndjenjën e përsosjes specifike.

Kliko për të ndërvepruar
PËRZGJEDHSI I DISKUT

PËRZGJEDHSI I DISKUT

Përdorni ndërruesin, me qepje bashkëkohore të topit të kriketit, për të aktivizuar transmetimin automatik. Ose, nëse preferoni të ndryshoni marshin me dorë, mbajtësit e timonit me ndërrues ingranazhesh me krom ju mundësojnë ta bëni këtë pa mundim
DETAJE TË BRENDSHME

DETAJE TË BRENDSHME

Nga mbështetësja e kokës me reliev dhe thekset kromi, te materialet e shkëlqyera dhe prekjet delikate të dizajnit, çdo detaj merret parasysh me kujdes.
MATERIALE PREMIUM

MATERIALE PREMIUM

Materialet e qëndrueshme zbukurojnë brendësinë me një përzgjedhje të ngjyrave. Ose, mund të zgjidhni tapiceri lëkure për sofistikim të shtuar.

THEKSIMET

PERFORMANCA

PERFORMANCA

Një automjet me performancë gjatë gjithë kohës. Pezullimi i E‑PACE ofron drejtimin më të mirë në klasë, ndërsa shasia optimizon stabilitetin në rrugë për një përvojë vërtet premium drejtimi.
SHIKO FILMIN
TEKNOLOGJIA

TEKNOLOGJIA

Pavarësisht nëse është vendosja e temperaturës ideale me "Kondicionimin paraprak të kabinës", ose qëndrimi i lidhur me botën falë karikimit të pajisjes me valë, teknologjitë inteligjente të E‑PACE e bëjnë jetën më të lehtë.
SHIKO FILMIN
PRAKTIKITET DHE SIGURIA

PRAKTIKITET DHE SIGURIA

Aftësitë e ruajtjes së brendshme, hapësirës së ngarkesës dhe ngarkimit të çatisë lider në klasë kombinohen me një sërë veçorish sigurie – duke e bërë E‑PACE sa praktik aq edhe elegant për t'u parë.

ZGJIDHNI MODELIN TUAJ

Përshtateni E‑PACE tuaj me zgjedhjen e katër modeleve të dallueshme dhe paketave të specifikimeve.

E‑PACE

E‑PACE

• Fenerët LED me firmë DRL
• 17" Stil 1005, 10 fole, Saten Gri e Errët 1
• 11,4"
• Ekran me prekje Pivi info-argëtuese
• Kamera e pasme
E‑PACE S

E‑PACE S

• Fenerët LED me nënshkrim DRL me tregues të animuar të drejtimit të pasmë dhe asistencë automatike të rrezeve të larta
• 18"" Stil 5048, 5 fole, Gloss Sparkle Silver
• Pasqyrat e dyerve të palosshme, me ngrohje me drita afrimi
• Pivi Pro (I lidhur)
• Njohja e Shenjave të Trafikut dhe kufizuesi përshtatës i Shpejtësisë
E‑PACE SE

E‑PACE SE

• Fenerët LED premium me nënshkrimin DRL me tregues të animuar të drejtimit të përparmë dhe të pasmë dhe asistencë automatike të rrezeve të larta
• 19"" Stil 5049, 5 fole, Gloss Sparkle Silver
• Pasqyra të dyerve të palosshme me ngrohje, elektrike, me energji elektrike me drita afrimi dhe errësim automatik të anës së shoferit
• Dera e pasme me energji
• MeridianTM Sound System
E‑PACE R-DYNAMIC

E‑PACE R-DYNAMIC

• Paketa e jashtme R-Dynamic
• Xhami i privatësisë
• Fenerët LED me nënshkrimin DRL
• Stili 17" 1005, 10 fole, gri e errët saten2
• Ekran me prekje 11,4"
• Pivi info-argëtuese
• Kamera e pasme
E‑PACE R‑DYNAMIC S

E‑PACE R‑DYNAMIC S

• Fenerët LED me nënshkrim DRL me tregues të animuar të drejtimit të pasmë dhe asistencë automatike të rrezeve të larta
• Stil 18" 5118, 5 fole, E zezë saten me kontrast Finiturë e kthyer nga diamanti
• Pivi Pro (I lidhur)
• Njohja e Shenjave të Trafikut dhe Kufizuesi Përshtatës i Shpejtësisë
E‑PACE R-DYNAMIC SE

E‑PACE R-DYNAMIC SE

• Fenerët LED premium me nënshkrimin DRL me tregues të animuar të drejtimit të përparmë dhe të pasmë dhe asistencë automatike të rrezeve të larta
• Stil 19"" 5119, 5 fole, gri saten e errët me kontrast Finiture e kthyer në diamantë
• Pasqyra të dyerve të palosshme me ngrohje, elektrike, me energji elektrike me drita afrimi dhe errësim automatik të anës së shoferit
• Dera e pasme me energji
• Sistemi i zërit MeridianTM
E‑PACE R-DYNAMIC HSE

E‑PACE R-DYNAMIC HSE

• Hyrja pa çelës
• Stil 20” 5120, 5 fole të ndara, gri saten e errët me kontrast me dekorim diamanti
• Sedilje sportive lëkure Ebony Windsor me pjesë të brendshme Ebony/Ebony
• Ekrani interaktiv i shoferit
• Ndihmë në pikën e verbër
E‑PACE R-DYNAMIC BLACK

E‑PACE R-DYNAMIC BLACK

• Paketë e zezë me kapele ekskluzive të pasqyrës së zezë
• Xhami i privatësisë
• Çati panoramike
• 19"" Stil 5119, 5 fole, Saten Dark Grey Wheels
E‑PACE 300 SPORT

E‑PACE 300 SPORT

• Fenerët LED me nënshkrimin DRL me tregues të animuar të drejtimit të përparmë dhe të pasmë dhe asistencë automatike të rrezeve të larta
• Paketa e jashtme e zezë
• Çati e zezë me kontrast
• Rrota 21"" të stilit 1078
• Hyrja pa çelës
• Ndihma për pikë të verbër
• Ekrani kryesor
• Kamera e pasme"

E DISPONUESHME ME TEKNOLOGJI HYBRID PLUG-IN

Gjithçka që ju pëlqen te Jaguar E‑PACE me ekonomi edhe më të madhe të karburantit dhe kosto të reduktuara të karburantit.

VAZHDO EKSPLORIMIN

THEKSIMET

THEKSIMET

Pamje, shkathtësi dhe drejtim dinamik.
EKSPLORONI THEKSIMET
JAGUAR E‑PACE MODELS

JAGUAR E‑PACE MODELS

Gamë e plotë e modeleve mund të gjendet këtu, me një përzgjedhje të gjerë të dizajneve të shkëlqyera, ndihmës performancës dhe teknologjive të disponueshme.
EKSPLORO MODELET
SPECIFIKIMET

SPECIFIKIMET

Eksploroni detajet më të imta. Zbuloni më shumë rreth performancës së motorit, dimensioneve dhe konsumit të karburantit.
SHIKO SPECIFIKIMET
OPSIONE DHE AKSESORË

OPSIONE DHE AKSESORË

Shtoni stile personale ose plotësoni E‑PACE tuaj me pajisje praktike. Gama jonë e gjerë do të thotë që ju mund ta optimizoni automjetin tuaj pikërisht për t'iu përshtatur nevojave tuaja.
SHIKO OPSIONET DHE AKSESORËT

††Shiko shifrat WLTP
Shifrat e dhëna janë si rezultat i testeve zyrtare të prodhuesit në përputhje me legjislacionin e BE-së me një bateri plotësisht të ngarkuar. Vetëm për qëllime krahasimi. Shifrat e botës reale mund të ndryshojnë. CO2, ekonomia e karburantit, konsumi i energjisë dhe shifrat e diapazonit mund të ndryshojnë sipas faktorëve të tillë si stili i drejtimit, kushtet mjedisore, ngarkesa, montimi i rrotave, aksesorët e vendosur, itinerari aktual dhe gjendja e baterisë. Shifrat e gamës bazohen në automjetin e prodhimit në një rrugë të standardizuar."